VEDOUCÍ STŘEDISKA

Bára Straková – Frů–Frú je vůdkyní našeho skautského střediska. Dlouho působila v holčičím oddíle, kde vedla světlušky a pak i skautky (dnešní Alky – vedoucí dívčího oddílu Stojednička). Chvilku se taky spolu s Bowmanem podílela na vedení roverského kmene Teserakt. Po několika letech, kdy si od všeho skautského vzala dovolenou, se vrátila a s velkou chutí se vrhla do vedení roverského kmene Ametyst a následně celého střediska. Studuje na Přírodovědecké fakultě UK, a tak občas chytá lelky anebo stopuje vlky. Ráda si hraje, čte a jenom tak zpívá.

Martin Daněk – Bowman je zástupcem vůdkyně našeho střediska. Dříve stál v čele roverského kmene Iřevor 1830+-5 a později spolu s Frů vedl roverský kmen Teserakt. Dlouhodobě se o roverskou výchovnou kategorii zajímal a pomáhal s přípravou programů i drsnějších her na táborech i kratších akcích. Kromě starání se o fungování střediska také vychovává své dvě děti.