11. 9. 2017

JAK NÁS PODPOŘIT?

Často se nás ptáte, jestli není nějaká možnost, jak nás podpořit.
Největší pomocí je pro nás, že aktivně podporujete své děti ve skautingu. Zajímáte se o skauting, pomáháte jim se připravovat na výpravy, motivujete je na schůzky.
Každý rok si ceníme těch z vás, kteří nám pomáhají s odvozem materiálu na tábory a zpět.
Jednou z možností je i placení sponzorské registrace.

99 % všeho ostatního si dokážeme většinou zařídit vlastními silami, ale občas víme o věcech, které by nám zpříjemnily fungování ve středisku, přestože dokážeme žít i bez nich.
Pro takové věci jsme vytvořili seznam přání, ale jak jsme spokojeni, tak už zase (naštěstí) zeje prázdnotou.
Pokud občas máte něco z toho (případně i něco jiného) třeba na půdě a víte, že už vám to nebude užitečné, je možné, že my pro tyto věci ještě využití nadšeně najdeme!

Neváhejte se ozvat Pešlovi!

Děkujeme,
Vaši vedoucí střediska 88 Radost Praha

SEZNAM PŘÁNÍ

• vařič na větší plynové bomby