88. oddíl Irbis

88. skautský oddíl existuje od roku 1939 a od posledního obnovení skautingu v naší vlasti v roce 1990 pracuje nepřetržitě.
V současnosti máme 2 aktivní družiny skautů Irbisů pod vedením vůdkyně oddílu Anny Filipové – Aničky, jejího zástupce Adama WeineraGumy a jejich oddílové rady.

A co děláme?

Rozvíjíme se v tom, co umíme a co nás baví, zkoušíme, co ještě neznáme, dozvídáme se spoustu věcí a vyrážíme do přírody v jakémkoliv počasí – nás to totiž nepoloží, když se můžeme opřít jeden o druhého!

Zvládáme propojit tradiční dovednosti a být praktičtí v moderním světě.
Na schůzkách i všech akcích to samozřejmě nejde bez pořádné porce zábavy a dobrých kamarádů!

Přes rok jsou každý týden schůzky, každý měsíc menší akce v kruhu našeho oddílu a pak jsou další tradiční akce, kam jezdíme s jinými oddíly nebo celým střediskem, např.: vánoční výprava, zimní týdenní hory, sjíždění řeky, Závod skautů a skautek.

Celý rok pak vrcholí každé léto třítýdenním táborem u Telče

Na školní rok 2022/2023 už máme bohužel plno, ale přesto nás neváhejte kontaktovat, můžeme Vás zapsat na čekací listinu na ten příští.
Doporučujeme vyzkoušet další skautská střediska na Praze 8!

Schůzky

skauti mají schůzky ve čtvrtek 18:30 – 20:00 v KD Krakov – Bohnice.

Podívejte se také na naši online galerii fotografií z akcí.

Pokud máte nějaké dotazy nebo nevíte, jak začít, můžete se obrátit na:
společný e-mail:

Anna Filipova – Anička